FJDynamics – Automatinio vairavimo sistema

FJDynamics automatinio vairavimo sistema, naudojanti GNSS ir RTK ryšius, tam kad būtų galima traktorių valdyti tiesiomis linijomis ar kreivėmis turint ne didesnę nei 2,5cm paklaidą. Ši sistema suderinama su daugybe traktorių, kombainų ir kitos žemės ūkio technikos modelių.

 

 

 

Funkcionalumas

  • Orientacinė linija – Važiavimas tiesiai, linija ar apskritimu
  • Laukų valdymas – Susikurkite laukų profilius ir įrašinėkite lauko ribas, orientacines linijas, priskirkite užduotis ir kitas funkcijas tam, kad Jūsų ūkininkavimas taptų organizuotu darbu.
  • Ploto matavimas – Dirbami plotai automatinio ir rankinio valdymo režimu skaičiuojami realiu laiku.
  • GIS informacijos importas/eksportas – Palaikomi formatai: .SHP(SHX/DBF/SHP) ir .ISOXML
  • Reljefo kompensavimas – Dėka IMU jutiklio, kuris leidžia kompensuoti reljefo pokytį nuožulniuose laukose, tiesės būna tokios pat tiesios kaip ir ant lygios plokštumos.
  • Padargų biblioteka – Saugokite padargų pločius, kompensavimo reikšmes sistemoje ir greitai keiskite padargų nustatymus pasirinkdami tuo metu prikabinto padargo tipą.
  • FJD U-Turn – Automatinis apsisukimas galulaukėse, nesiliesdami prie vairo apsisukite galulaukėje (ši funkcija įsigyjama papildomai, į standartinę komplektacija neįeina)

 

 

 

Inovatyvumas

 

  • Vieno žmogaus įrangos instaliacija – Net ir neturintys patirties gali nesudėtingai pasijungti įrangą savo traktoriuje
  • Didelis valdymo ir vairavimo tikslumas – ±2,5cm. Sujunkite GNSS su RTK korekcijos signalus is pasirenkamo RTK bazinės stoties arba derinkite GNSS su nemokamai Lietuvoje veikiančiu RTK signalu, tam papildomai reikia tik interneto ryšio iš Jūsų mobiliojo arba SIM kortelės su 4G interneto ryšiu.
  • Patogi vartotojui HMI sistema – Įrenginys pagrįstas „Android“ sistema, kuri palaiko 29 kalbas, tarp jų ir Lietuvių kalba. Naujinkite operacinę sistemą taip kaip naujinate savo telefoną. Viskas paprasta, suprantama ir patogu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FJDynamics CONNECT prieiga

 

Paprasta naudoti koordinavimo platforma, kuri padeda ūkininkams priimti sprendimus tiksliosios žemės ūkio srityje. Ji sujungia FJD automatinio vairavimo rinkinius ir sinchronizuoja duomenis, kad padidintų efektyvumą, našumą ir pajamas.

 

 

 

 

 

Papildoma įranga

 

FJD Wi-Fi kamera – Veikimo nuotolis net iki 20 metrų, 1080P video kokybė net ir naktį.

FJD valdumo pultas – Patogeniam funkcijų valdymui. Galima ir belaidė opcija

FJD RTK namų stotelė – susikurkite kokybišką nuosavą RTK ryšį